StrandCraft

StrandCraft Minecraft Server

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-02-28 19:45:02

Łukasz

Nowy Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-28
Posty: 2
Punktów :   

Prośba O Unbana dla Łukasz

Mój Nick: Lukasz
Nick Admina:Winatte
Powód Bana: Multikonto
Data Otrzymania Bana:28 lutego 2012
Wyjaśnienia: Nie mam Multikonta i nie wiem na jakiej podstawie Winatte stwierdziła iż mam multikonto ;/
Prosze o unbana.

Offline

 

#2 2012-02-28 20:33:12

 Winatte

Administrator

Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 17
Punktów :   
WWW

Re: Prośba O Unbana dla Łukasz

Lukasz... Grasz 1 dzień i już diax. eq?? Po 1 nie może być tak jak mówisz: zabiłem kolesia .. Bo przecież nie wygrał byś z diax eq.. z resztą było na cb dużo skarg i prawdopodobnie mialeś speed hack'a


I <3 Budyń waniliooowy <3

Offline

 

#3 2012-02-28 21:55:13

Łukasz

Nowy Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: Prośba O Unbana dla Łukasz

Winatte dix eq dostałem od kolegi. Biłem sie z ludźmi zdobywałem rzeczy. Z kolegami zrobilismy war i tak oto zdobyłem lottem 2 diax sety.
Niemam Speed hack'a nigdy go nie uzywałem i niebędę uzywał. Twoim zadaniem przebiegłem jakoś za szybko 400 kratek jak już mówiłem biegłem sprintem i podskakiwałem wtedy mam największa szybkość. Skarżyli się na mnie Luda i jacyś kolesie co im do domku wbiłem i pozabijałem.Luda sie skarżył na mnie ponieważ tak samo jak resztę został ubity potrzebowałem drewno a on akurat zbierał.
Poza tym Luda dostał ode mnie diax buty w zamian za drewno jakie z niego zlociłem.
W dodatku bana dostałem za multikonto a ja posiadam tylko i wyłącznie chara o nicku Lukasz.

Ostatnio edytowany przez Łukasz (2012-02-28 21:57:37)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.abramakabra.pun.pl www.fallenguild.pun.pl www.shinigami.pun.pl www.turbogamehero.pun.pl www.death-note-pbf.pun.pl