StrandCraft

StrandCraft Minecraft Server


#1 2012-02-24 14:55:00

Boobel

VIP

Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 8
Punktów :   -3 

skarga na graczy AvereQ i UleQ

Nick Oskarżonego: AvareQ i UleQ

Twój nick: Boobel

Opis Zdarzenia: Ja ,kula , Luk , I skorpion stoimy na respie i tu nagle zaczynają nas bić z łuku na respie  oskarżeni gracze... wyzywają , nadmiernie wyklinają i strztelaą z łuku ( mam demko jak we mnie strzelają ) czyli stoją i zabijają wszystkich na respie

Dowody(Screen, demo): http://imageshack.us/photo/my-images/26 … iuleq.png/


Podczas robienia screen troche sie im dawałem żeby było łatwiej zdobyć dowoód

Offline

 

#2 2012-02-24 15:02:03

Avare

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-16
Posty: 10
Punktów :   

Re: skarga na graczy AvereQ i UleQ

Szanowny panie Boobel. Wypraszam sobie oskarżenie o wyzwiskach i wykleństwach. Po drugie, nie zabijam wszystkich na respie. Zabiłem ciebie 1 raz, ponieważ zabiłeś UleQ-a. Zabrałeś jego itemy. Ja w odwecie i w celu odzyskania itemów kolegi, po próbach negocjacji, zabiłem cię. Itemy odzyskałem. Nie oddałem ich, ponieważ szanowny panie Boobel pan mi również nie chciał oddać itemów i to dwukrotnie. Tak więc nie ma o czym mówić.

Spór można podsumować w taki sposób, iż odwdzięczyłem się tym samym co pan mi. Dziękuję.

Po za tym mam dowody, że kula zabija ludzi z łuku na spawnie. Ciebie nie uchwyciłem (jeszcze) co jest niezgodne z twoimi zeznaniami. Cytuje: ,,Ja ,kula , Luk , I skorpion stoimy na respie i tu nagle zaczynają nas bić z łuku na respie" Ewidentnie widać,że zeznania nie są prawdziwe. Bazując na tych >kłamstwach< można wnioskować, że reszta zeznań również jest nieprawdą.

http://i.imgur.com/NP6Jr.png

Ostatnio edytowany przez Avare (2012-02-24 15:09:58)

Offline

 

#3 2012-02-24 15:15:10

Boobel

VIP

Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 8
Punktów :   -3 

Re: skarga na graczy AvereQ i UleQ

Po pierwsze wy nas zaczeliście bić ! a my się przed wami broniliśmy !

Offline

 

#4 2012-02-24 15:24:31

Avare

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-16
Posty: 10
Punktów :   

Re: skarga na graczy AvereQ i UleQ

Wcale nie. Cały spór zapoczątkowałeś ty. Ty mnie zabiłeś na spawnie jako pierwszy, nie chciałeś oddać mi itemów. Ja powiedziałem, że ci się odwdzięczę i tak zaczęła się wojna naszej Gildii z waszą (zresztą fikcyjną) Gildią.

Offline

 

#5 2012-02-24 16:11:53

Boobel

VIP

Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 8
Punktów :   -3 

Re: skarga na graczy AvereQ i UleQ

JAKA FIKCYJNA!?! MAMY CUBOIDA 60 NA 60  TYLKO WINATTE ZA ZABRAŁA NAM KASY JESZCZE ZA GILDIE ! I JA PRZEPROSIŁEM CIĘ I ODDAŁEM CI W TEDY POŁOWE ŻECZY  A RESZTE STRACIŁEM  BO PADŁEM NO PRZEPRASZAM

Offline

 

#6 2012-02-24 17:04:02

 Winatte

Administrator

Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 17
Punktów :   
WWW

Re: skarga na graczy AvereQ i UleQ

Jako iż na was wszystkich są dowody gdy bijecie ze spawnu ... sprawa jest prosta. Jeszcze jedno wykroczenie tego typu dla : Boobel,kula,AvareQ,UleQ i dostajecie po banie. Jest szansa na ub jeżeli napiszcie prośbę o ub na stronie. Więc radze uważać .



                                                                       Temat Zamknięty .


I <3 Budyń waniliooowy <3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poa.pun.pl www.hamak-ots.pun.pl www.thewest-info.pun.pl www.espeedwaymenager.pun.pl www.ichip.pun.pl